Czym jest TEDxWarsaw?

To cykliczne wydarzenia organizowane co roku w Warszawie. No może poza ubiegłym - pamiętnym 2020 - ale wszyscy wiemy, jak było ;)

Teraz, wraz z 11-tą edycją, wracamy ze zdwojoną siłą i wierzymy, że wydarzenie to będzie dla was niezapomniane!

Dotychczas podczas eventów TEDxWarsaw mieliście okazję spotkać osoby różnorakiego autoramentu (jest takie słowo!): przedsiębiorców, naukowców, aktywistów walczących w słusznych sprawach, szefów kuchni czy zakonnice! 

Tym razem nie będzie inaczej - różnorodność to nasze paliwo!

 

 

No dobra ale skąd ten "x"?

Ideas worth spreading - brzmi znajomo? Jesteśmy przekonani, że widzieliście co najmniej jednego TED talka, który sprawił, że wyrwało was z butów! TEDx jest programem stworzonym przez organizację TED, której misją jest szerzenie ciekawych (ale czasem i kontrowersyjnych) idei w formie kilku- czy kilkunastominutowych wystąpień. Celem TEDx jest realizacja tej misji w lokalnych społecznościach tak, aby jak największa grupa osób mogła tego doświadczyć na własnej skórze! Są to wydarzenia realizowane niezależnie od TED, ale spełniające szczegółowe wytyczne.  I to właśnie oznacza literka "x".

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o obecnej edycji, to zapraszamy TUTAJ. Chcesz się zarejestrować? Świetnie! Zapraszamy TUTAJ :)

A tutaj możecie zobaczyć kilka wystąpień z poprzednich edycji:

TEDxWarsaw - Siostra Małgorzata Chmielewska
O łataniu rzeczywistości
TEDxWarsaw - Katarzyna Miler
O odwadze
TEDxWarsaw - Karol Okrasa
Staropolskie smaki odkrywane na nowo

Partnerzy